Сiмейна
Стоматологiя
Мельничука

Відбілювання

Відбілювання зубів Івано-Франківськ

У наш час відбілювання зубів – це одна з найпопулярніших стоматологічних послуг. Адже білосніжна красива посмішка стала не лише ознакою здоров’я, а й своєрідним атрибутом успіху.
Сама процедура з’явилася ще у XX ст. та одразу очолила рейтинги наших бажань. Питання щодо її безпечності залишаються, оскільки є багато різних думок.

Відбілювання – процедура видалення внутрішньої/набутої пігментації тканин зуба, яка виникла у зв’язку з постійним контактом їх із хімічними речовинами (медикаменти, кольорові їжа та напої тощо)

Є два типи відбілювання:

 • домашнє (at-home)
 • у кабінеті стоматолога (in-office)
 • У процедурі використовують два основні хімічні агенти, метою яких є роз’єднання зв’язку між емаллю зубів і пігментацією. Це перекис водню та пероксид карбаміду.

  Домашнє відбілювання:
  У якості домашніх white-систем використовують

  відбілюючі зубні пасти (які загалом не так вже й відбілюють, оскільки перекис водню швидко знешкоджується слиною)
  гелі, які поміщають в індивідуально виготовлену капу
  Ці засоби вимагають великого терпіння і кількох повторних аплікацій для досягнення висвітлення на 1,5-2 тони. Необхідне також обережне і відповідальне ставлення до процедури, оскільки препарати хоч і є лагідними, але все ж таки при нераціональному використанні можуть нашкодити Вашій емалі.

  Відбілювання в кабінеті стоматолога:
  При цій процедурі використовуються ті ж препарати, що й у разі домашнього відбілювання, але різниця в тому, що гель активується фотопроменем, який пришвидшує реакцію взаємодії між пігментом і гелем. Завдяки цьому пацієнт отримує відбілюючий ефект уже через 1 год.
  В інтернеті поширена інформація, що салони краси надають якісну процедуру відбілювання зубів за набагато нижчою ціною, ніж стоматологічні клініки. Але не слід спокушатися, оскільки дуже важливою є оцінка стану зубів, яку може зробити лише лікар-стоматолог, та правильний підбір методу процедури, яка підходить лише Вам! Будьте обережні!

  МІФИ ЧИ ПРАВДА?

 • Відбілювання руйнує емаль.
  Агенти, які використовуються при відбілюванні, є низькоагресивними і можуть бути не дуже безпечними ЛИШЕ у разі передозування чи неправильного використання.
 • Відбілювання спричиняє гіперчутливість зубів.
  Процедура може викликати лише тимчасове підвищення чутливості зубів, пік якого настає на третій день після неї, проте, це залежить від способу і стану емалі.
 • Відбілювання лампою ефективніше, ніж домашнє.
  Ефективність однакова, але домашнє відбілювання вимагає більше часу і терпіння, а лазерне проводиться за один сеанс. Але і ціна, відповідно, інша.
 • Відбілювання можна проводити з власної ініціативи та багаторазово.
  Процедура відбілювання потребує консультації спеціаліста та має обмеження у використанні.
 • Чому відбілювати зуби слід саме у нас?

 • У нас працюють сертифіковані та висококваліфіковані спеціалісти, головна мета яких – Ваше здоров’я. Їм до снаги підібрати коректний метод відбілювання, який найкраще працюватиме саме у Вас.
 • Ми можемо Вам запропонувати як домашнє (виготовлення індивідуальних кап), так і офісне відбілювання.
 • У нашій клініці активно використовується американська система Beyond, у якій об’єднані технології галогенного і світлодіодного випромінювання. Перевага цієї системи полягає в комбінації оптимального випромінювання і потужної системи фільтрації, що скорочує тривалість процедури на 50%, підвищує ефективність відбілювання, захищає пацієнтів від шкідливого ультрафіолетового випромінювання і тепла, оберігаючи від потенційного пошкодження м’які тканини. Завдяки найновішим оптичним технологіям апарат «BEYOND» працює при нижчих температурах, ніж подібні прилади, що дозволяє уникнути подразнення нервових закінчень зубів.