Відбілювання зубів

У наш час відбілювання зубів – це одна з найпопулярніших стоматологічних послуг. Адже білосніжна красива посмішка стала не лише ознакою здоров’я, а й своєрідним атрибутом успіху.
Сама процедура з’явилася ще у XX ст. та одразу очолила рейтинги наших бажань. Питання щодо її безпечності залишаються, оскільки є багато різних думок.

Відбілювання – процедура видалення внутрішньої/набутої пігментації тканин зуба, яка виникла у зв’язку з постійним контактом їх із хімічними речовинами (медикаменти, кольорові їжа та напої тощо)

Є два типи відбілювання:

➢ домашнє (at-home)

➢ у кабінеті стоматолога (in-office)

У процедурі використовують два основні хімічні агенти, метою яких є роз’єднання зв’язку між емаллю зубів і пігментацією. Це перекис водню та пероксид карбаміду.

Домашнє відбілювання:
У якості домашніх white-систем використовують

 • відбілюючі зубні пасти (які загалом не так вже й відбілюють, оскільки перекис водню швидко знешкоджується слиною)
 • гелі, які поміщають в індивідуально виготовлену капу

Ці засоби вимагають великого терпіння і кількох повторних аплікацій для досягнення висвітлення на 1,5-2 тони. Необхідне також обережне і відповідальне ставлення до процедури, оскільки препарати хоч і є лагідними, але все ж таки при нераціональному використанні можуть нашкодити Вашій емалі.

Відбілювання в кабінеті стоматолога:
При цій процедурі використовуються ті ж препарати, що й у разі домашнього відбілювання, але різниця в тому, що гель активується фотопроменем, який пришвидшує реакцію взаємодії між пігментом і гелем. Завдяки цьому пацієнт отримує відбілюючий ефект уже через 1 год.
В інтернеті поширена інформація, що салони краси надають якісну процедуру відбілювання зубів за набагато нижчою ціною, ніж стоматологічні клініки. Але не слід спокушатися, оскільки дуже важливою є оцінка стану зубів, яку може зробити лише лікар-стоматолог, та правильний підбір методу процедури, яка підходить лише Вам! Будьте обережні!

МІФИ ЧИ ПРАВДА?

 1. Відбілювання руйнує емаль.
  Агенти, які використовуються при відбілюванні, є низькоагресивними і можуть бути не дуже безпечними ЛИШЕ у разі передозування чи неправильного використання.
 2. Відбілювання спричиняє гіперчутливість зубів.
  Процедура може викликати лише тимчасове підвищення чутливості зубів, пік якого настає на третій день після неї, проте, це залежить від способу і стану емалі.
 3. Відбілювання лампою ефективніше, ніж домашнє.
  Ефективність однакова, але домашнє відбілювання вимагає більше часу і терпіння, а лазерне проводиться за один сеанс. Але і ціна, відповідно, інша.
 4. Відбілювання можна проводити з власної ініціативи та багаторазово.
  Процедура відбілювання потребує консультації спеціаліста та має обмеження у використанні.

Чому відбілювати зуби слід саме у нас?

 1. У нас працюють сертифіковані та висококваліфіковані спеціалісти, головна мета яких – Ваше здоров’я. Їм до снаги підібрати коректний метод відбілювання, який найкраще працюватиме саме у Вас.
 2. Ми можемо Вам запропонувати як домашнє (виготовлення індивідуальних кап), так і офісне відбілювання.
 3. У нашій клініці активно використовується американська система Beyond, у якій об’єднані технології галогенного і світлодіодного випромінювання. Перевага цієї системи полягає в комбінації оптимального випромінювання і потужної системи фільтрації, що скорочує тривалість процедури на 50%, підвищує ефективність відбілювання, захищає пацієнтів від шкідливого ультрафіолетового випромінювання і тепла, оберігаючи від потенційного пошкодження м’які тканини. Завдяки найновішим оптичним технологіям апарат «BEYOND» працює при нижчих температурах, ніж подібні прилади, що дозволяє уникнути подразнення нервових закінчень зубів.

Прайс-лист на надання медичних послуг

ЗАПИС ПО АКЦІЇ
Ваші контактні дані