Цікава факти про зуби

  1. Людський зуб – це єдина частина організму, яка не може відновлюватися самостійно. БЕРЕЖІТЬ СВОЇ ЗУБИ!!! Тим часом, емаль зуба є найтвердішою тканиною, виробленої нашим організмом. І, незважаючи на те, що кальцій необхідний і для кісток, 99% всього кальцію в організмі сконцентровано саме в зубах.
  2. Щороку 20 вересня в Китаї відзначається загальнонаціональне свято «День любові до своїх зубів». На жаль, в нашій країні такого свята немає …
  3. Боротьба за здорові зуби приносить свій плід! Так у Фінляндії в 70-х роках була прийнята спеціальна державна програма для дітей та підлітків з герметизації фісур на зубах (що знижує ризик виникнення карієсу в кілька разів). На сьогоднішній день більша частина з них не потребує протезування. За даними Американської стоматологічної асоціації, більше половини американських школярів не мають жодної каріозної порожнини на постійних зубах, в той час як 40 років тому таких було всього 26%.
  4. Вважається, що перша зубна паста з’явилася в Єгипті близько 5000 років тому. У ті часи вона готувалася з вина і пемзи.А стародавні японські стоматологи видаляли зуби голими руками. Для тренування вони висмикували міцно вбиті в дошку цвяхи.
ЗАПИС ПО АКЦІЇ
Ваші контактні дані