Професійна гігієна

„Пацієнт, який мислить про власну економічну вигоду та насолоду життям, завжди надасть гідної уваги профілактичним заходам”  – Norman Harris

Основна мета медицини – зуміти попередити будь-яке захворювання, чи не так? І саме профілактика у всьому світі стоїть завжди на першому місці.

Чи можете ви повірити, що абсолютно кожна стоматологічна проблема попереджується? Від карієсу і аж до розхитування і втрати зубів.

Сучасна стоматологія озброєна ефективними методами первинної і вторинної профілактики та знає причини виникнення і розвитку хвороб зубів і ясен.

Все, що потрібно від Вас: володіти техніками правильної гігієни ротової порожнини та своєчасно відвідувати стоматолога, який надасть також рекомендації щодо правильного харчування.

Отже, гігієна ротової порожнини – це комплекс процедур, спрямований на оздоровлення зубів та ясен, який доступний для кожного.

Що слід пам’ятати?

  1. Чистіть зуби двічі на день після їжі протягом трьох хвилин!✅ (Навіть ті, хто думають, що це роблять, але ніколи не перевіряли – увімкніть секундомір наступного разу, і, коли відчуватимете „dooone!”, ймовірно ви здивуєтесь кількості затраченого часу ?)
  2. Користуйтеся флосом або міжзубними йоржиками для очищення міжзубних проміжків ✅
  3. Ополіскуйте рот водою чи ополіскувачем після кожного вживання їжі ✅
  4. Жуйте гумку 5-10 хвилин навіть після перекусу ✅
  5. Збагатіть щоденний раціон харчування свіжими овочами і фруктами та молочними продуктами✅
  6. Зменшіть вживання цукру! ✅ (Йдеться не про кількість ложок до чаю, а про більші масштаби! Звертайте увагу навіть на приховані цукри, які містяться в печиві, вафлях, соках, мюслях, злакових батончиках тощо)
  7. Кожні 6 місяців проводьте професійну гігієну ротової порожнини ✅
  8. Звертайтеся до стоматолога з першими ознаками карієсу і, навіть якщо ніяких ознак Ви не помічаєте ✅

Рекомендуємо завести так званий щоденник догляду, де Ви будете щоденно відмічати свої досягнення!

Прайс-лист на надання медичних послуг

ЗАПИС ПО АКЦІЇ
Ваші контактні дані