Ортопедія

Ортопедична стоматологія або ж зубне протезування – це частина стоматології, основне завдання якої спрямоване на відновлення функції та поліпшення естетики зубного ряду.

Клініка „Сімейна стоматологія Мельничука” пропонує Вам три види протезування:

 • знімне (пластинкові протези, знімні протези з нейлону)
 • незнімне (вініри, коронки, вкладки, накладки), мостоподібні конструкції
 • частковознімне (бюгельні протези)

Найбільшою популярністю серед людей різного віку користується незнімне протезування, адже лише в цьому випадку Ви можете абсолютно впевнено та спокійно широко посміхатися і не хвилюватися про міцність та надійність фіксації Вашої нової посмішки.

Вініри – це ультратонкі пластинки, які наклеюють на передню поверхню зубів із метою корекції їхньої форми і кольору. Відмінна світлопропускна здатність матеріалу дозволяє йому виглядати природньо та не відрізнятися за зовнішнім виглядом від здорових тканин сусідніх зубів. При цьому процедура безболісна для пацієнта і займає зовсім небагато часу. Протягом трьох прийомів у нашій клініці можна досягти ідеально рівного і красивого зубного ряду.

В яких випадках ми рекомендуємо використання вінірів:

 • Деформація зуба, сколи, тріщини;
 • Аномалія форми зуба;
 • Потемніння зубної емалі через видалення пульпи чи в інших випадках, коли відбілювання не дає результатів;
 • Зміна кольору пломби, яка була встановлена раніше;
 • Вирівнювання форми зубного ряду.

Коронки – це так звані ковпачки, які можуть бути металокерамічними, суцільнокерамічними, цирконієвими або ж пластмасовими (використовуються тимчасово), які ми рекомендуємо у випадку сильного ураження зуба каріозним процесом, що призводить до порушення функцій зуба (жування, порушення мовлення) чи до косметичного дефекту.

Металокерамічна коронка складається з шару міцного металевого каркасу, який покривається керамікою.

Серед переваг її використання є естетика, умовна міцність та відносно невисока вартість.
Мінусом є те, що спилюється занадто багато тканин і, як наслідок, під цей вид конструкції зуб часто депульпується (забирається нерв). За рахунок того, що край коронки заходить під ясна, може відбуватися рецесія (опускання) ясен і вони стають синюшними.
Ці короноки є досить довговічними, можуть прослужити до 10 років, але естетично поступаються безметалевим коронкам. Тому ми рекомендуємо застосовувати їх лише на жувальну групу зубів, які не помітні при посмішці.

Безметалева кераміка – це коронки Е. мах (дисилікат літію), з оксиду цирконію, який покритий керамікою, та полевошпатна кераміка.
Заслужено займає 1-е місце серед різновидів функціонального та естетичного протезування. Має тривалий термін служби, підходить для повного відновлення здорової сяючої посмішки.
Серед мінусів – умовно висока вартість та неможливість використовувати їх у мостоподібних конструкціях.

Плюси:

 • високий естетичний результат;
 • термін служби більше 10 років;
 • широка колірна гама;
 • біосумісність;
 • відмінна транслюсценція (ефект хамелеона);
 • преломлення світла подібне до природнього в своїх зубах;
 • не потрібно депульпувати зуб (забирати нерв).

 Вкладки і накладки – мікропротези, які призначені для відновлення певної частини жувальної або ж всієї поверхні заднього зуба. Це немов своєрідні довговічні та якісні пломби, що виготовляються зубним техніком у лабораторії зі спеціальних керамічних матеріалів.

 

 Бюгельний протез – це збірна конструкція з декількох штучних зубів, які замінюють відсутні зуби, пластикової частини, що імітує ясна, металевої дуги, що з’єднує конструкцію, та кріплень протеза до власних зубів пацієнта.

Враховуючи широкий вибір методів протезування, колектив клініки „Сімейна стоматологія Мельничука” допоможе Вам підібрати найкоректніший спосіб заміщення зубних дефектів, що найліпше пасуватиме саме Вам.

Усмішка має значення!

Прайс-лист на надання медичних послуг

ЗАПИС ПО АКЦІЇ
Ваші контактні дані